Nejlevnější úvěry

Nejlevnější úvěry na našem trhu s půjčkami a úvěry poskytují většinou banky, pokud je tedy hodnotícím kritériem roční úrok a celkové náklady na úvěr. Při některých situacích ale je možné, že nebankovní, splátkové nebo leasingové společnosti mohou přijít s lepším produktem jako vaše banka. Platí to například při nákupu na splátky nějaké elektroniky, při leasingu nebo půjčce na auto nebo při kreditní kartě. Jak hledat ten správný typ nejvýhodnějšího úvěru?

Pokud si jdete kupovat ojeté auto, pamatujte na výhody a nevýhody leasingu. Při leasingu můžete mít opravdu nižší splátku než v případě běžného úvěru na auto, ale automobil bude patřit ne vám, ale leasingové společnosti. Budete muset tedy plnit například její podmínky havarijního pojištění za auto. Na druhou stranu, už dávno neplatí, že při leasingu potřebujete i vlastní vstupní investici, čili akontaci. Nejlevnějším úvěrem pro auto tedy může být právě leasing.

A co kreditní karta, také ji už máte? Pokud přemýšlíte o kreditce z vaší domácí banky, počkejte ještě chvilku. Úroky na kreditní kartě a bezúročné období jsou při každém poskytovateli kreditky jiného a vůbec zde nemusí být pravidlem, že v bance máte ty nejlepší podmínky. Pozor také na poplatky za kartu a to ať už za vydání nebo pravidelné roční poplatky. Kromě toho jsou u kreditní kartě důležité i případné bonusy na nákupy, slevy nebo věrnostní klubové body.

Uvažovali jste o nákupu na splátky? Například telefon nebo pračka či televizor. Kromě toho, že si na ně můžete bezúčelově půjčit ve formě spotřebitelského úvěru, můžete využít i konkrétní nabídky splátkových společností. Mnohdy se stává, že vám odpustí akontaci, případně že nepreplatia ani o cent navíc. Takové nabídky bývají však nárazové a sezónní, takže v tomto případě se nedá hovořit vždy o nejlevnějším úvěru. Stojí však za to počkat si na takovou akci.

Žádost o úvěr

Žádejte o půjčku Ferratum online

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.