Půjčky pro zaměstnané

Půjčky pro zaměstnané jsou jednoznačně doménou bank. Najít je můžete v každé bance a je jich několik typů, podle toho, na co peníze potřebujete. Můžete si půjčit na auto, na rekonstrukci bytu, na stavbu domu nebo bezúčelově, kdy nemusíte bance dokladovat to, na co jste peníze použili a jak. Výhodou je, že jelikož víte dokladovat svůj příjem, získáte i zajímavé úrokové podmínky. Nebankovní společnosti proto z hledáčku opravdu vynechejte.

Pokud si chcete půjčit na bydlení, půjde o hypoteční půjčku. Jedná se o dlouhodobý typ úvěru, kdy jako zálohu za splacení dáváte nemovitost, kterou kupujete nebo stavíte. Splácet můžete i 30 let, to proto, že pokud si půjčujete vyšší částku peněz, abyste se vešly do svého rodinného rozpočtu se splátkami. Úroky při hypotečních půjčkách jsou dnes od 4 do 6 procent. Na to, abyste získali takové půjčky pro zaměstnané, potřebujete dostatečný příjem.

Spotřební úvěry účelové, čili například na rekonstrukci domu, výměnu oken nebo koupi nového či ojetého vozu můžete získat i při menším příjem, podstatné je, aby vám výpočet v bance vyšel tak, že se vejdete do maximálního počtu splátek při částce, kterou požadujete. Pokud se jedná o účelové úvěry, úroky jsou o něco nižší než u bezúčelové, kolem 10 procent. Doba splatnosti je různá pro každý produkt, bývá to od 12 do 60 měsíců, ojediněle i více.

Bezúčelové spotřební úvěry patří mezi ty půjčky pro zaměstnané, kde nemusíte bance dokladovat to, jak jste peníze použili. Můžete je využít tedy na cokoliv. Podmínky jsou podobné jako u účelových, až tedy na úrokovou sazbu, ta bývá o 1 – 2 procenta vyšší. Při všech těchto půjčkách platí, že kromě pravidelného příjmu byste neměli mít ani záznam v úvěrovém registru. To by vám mohlo úrok zvednout nebo byste i nemuseli půjčku dostat.

Žádejte o půjčku Ferratum online

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.