Půjčky do 24 hodin

Půjčky do 24 hodin patří mezi extra rychlé úvěry a řadíme sem zejména půjčky od nebankovních společností a splátkových firem. Vybavit si takovou půjčku můžete u velmi mnoho poskytovatelů, protože patří do základních nabídek finančních služeb. Výhodou této půjčky je samozřejmě časová nenáročnost na získání peněz as tím spojený i minimální proces dokládání. Kromě toho, velká konkurence srazila vysoké úroky na přijatelnější čísla.

Nejlepším příkladem půjčky do 24 hodin je splátkový prodej. Přijdete do obchodu, vyberete si zboží, které chcete koupit a pak si to zamíříte místo k pokladně k pultu se splátkovým prodejem. Po předložení občanského průkazu pracovník do počítače zadá vaše údaje i údaje o zboží, které kupujete. Do 15 až 30 minut vám pak sdělí výsledek o schválení úvěru a vy podepíšete smlouvu. Můžete si pak zboží bez placení v hotovosti odnést domů.

Půjčky do 24 hodin

Při takové formě nemusíte dokladovat příjem, splátková společnost si vás prověří v úvěrovém registru, což jí stačí na odhad rizika. Výhodou je tedy jednoduchost a rychlost vyřízení, která je i méně než 2 hodiny. Dalším dobrým příkladem na velmi rychlé získání půjčky do 24 hodin je vyřízení půjčky online, kde celý proces schválení trvá obvykle do dvou hodin. Déle trvá převod peněz na váš účet. K okamžitému získání financí je tedy jistě nejlépe osobní jednání.

Takové rychlé půjčky nabízejí všechny regionální kanceláře a zástupci nebankovních společností. Celý postup je podobný jako při splátkovém prodeji, některé firmy ale mohou vyžadovat doložení vašeho příjmu nebo výpisů z účtu. Výhodou je pak nižší úrok, který se obvykle pohybuje kolem 15 procent. Takové půjčky do 24 hodin mají většinou i nižší úvěrový limit, většinou jen několik tisíc korun. Pokud si chcete půjčit více, musíte si tedy zvolit jiný produkt jako je tento.

Žádejte o půjčku Ferratum online

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.