Linkbuilding – efektivní reklama pro Váš web

Máte dojem, že Váš web je opravdu kvalitní, má celkem ucházející pozici ve vyhledávačích, ale přesto tak vysokou návštěvnost, jakou byste si představovali? V tom případě jsou tu ještě další možnosti, jak přivézt nové návštěvníky. Někdy se může stát, že někdo ani neví, že by se mu Vaše služby mohly hodit, dokud na ně někde náhodou nenarazí. A právě tohoto efektu využívá linkbuilding, neboli PR články se zpětnými odkazy, které lidi dovedou přímo na Váš web.

Články, které Vám přivedou nové zákazníky

Tvorba zpětných odkazů je velmi úspěšným způsobem, jak najít klienty i tam, kde byste je nečekali. Jak to vlastně celé vypadá? Na základě naší domluvy a vhodně vybraného klíčového slova pro Vás napíšeme článek, který poté umístíme na různých stránkách. Protože je originální a poutavý, tak už přiláká pozornost a díky zpětnému odkazu se skrz něj dostanou klienti přímo na Váš web. PR články dělíme v podstatě na dav druhy:

  • Revoluční PR články – navrhneme klíčová slova podle obsahu Vašeho webu a četnosti zadávání do vyhledávačů a napíšeme zajímavý článek, kde budou tato slova zakomponovaná. Díky vhodně zvoleným slovům se články budou objevovat na předních pozicích vyhledávačů, kde na ně potencionální klienti mohou narazit, nebo na ně narazí zcela náhodně na některém z webů.
  • Tematické PR články – články se ve své podstatě příliš neliší od článků revolučních. Ovšem rozdíl je v jejich umístění. Díky umístění článků na tematické weby máte větší možnost zaujmout potencionální zákazníky.

SEO optimalizace je dnes velmi důležitý obor, bez kterého se neobejde nikdo, kdo chce být na internetu pořádně vidět a zvýšit tak svou šanci na úspěch. Proto se na nás neváhejte obrátit. Rádi Vám poradíme, která forma SEO bude pro Vás a Vaše internetové stránky nejlepší.

Žádejte o půjčku Ferratum online

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.