Půjčky na vyplacení dluhů

Pokud si například chcete konsolidovat dluhy, existují půjčky na vyplacení dluhů a díky nim se zbavíte několika splátek, které nahradíte jednou. Principem je tedy buď si snížit to, co měsíčně platíte, nebo zlevnit dohromady to, co na úvěrech přeplatíte.

K takovým účelům se nejvíce využívají úvěry, které víte založit nemovitostí a díky tomu získáte lepší úrok. To je v konečném důsledku zlevnění úvěru a díky delší splatnosti i snížení měsíční splátky.

K získání úvěru od banky, který by byl založen nemovitostí potřebujete dokladovat příjem nebo výpis z účtu, na který Vám chodí výplata. Při americké hypotéce je možné získat až do 70 % z tržní hodnoty zastavené nemovitosti. Existují i ​​americké hypotéky bez toho, abyste museli dokladovat příjem, pak si ale víte půjčit jen do 50 %. Obecně je však výhodnější a lepší vědět příjem doložit, díky tomu získáte úrok již od 6 až 7 procent.

Půjčky na vyplacení dluhů od nebankovních společností

Pokud máte problém s doložením nebo Vás banka již odmítla, je možné se obrátit i na nebankovní společnosti. Půjčky na vyplacení dluhů poskytují i ty, ale musíte počítat s vyšším úrokem až kolem 15 %, i když založíte nemovitost. Je to daň za to, že získáte půjčku bez otázek, čili nemusíte dokladovat příjem, Neprohledává se registry a nezjišťuje se, jakou máte historii nebo přítomnost z hlediska financí a jde o bezúčelové úvěry – nedokládal použití peněz.

Podobně jako u bankovních úvěrů se založením nemovitosti, i zde si umíte vybavit dost dlouhou splatnost úvěru, od 10 do 20 let. Při bankách je to možné prodloužit až na 30 let a tak si splátku takovéto půjčky na vyplacení dluhů snížit ještě více.

Samozřejmě, pro tento účel se dají použít i jiné typy úvěrů, například spotřební bezúčelové úvěry z bank nebo hotovostní půjčky od nebankovní společnosti, avšak jejich výhodnost vzhledem k vyšší úroky je pro tento účel sporná.

Žádejte o půjčku Ferratum online

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.