Úvěry na cokoliv

Mezi úvěry na cokoliv určitě patří bankovní spotřební úvěry bez dokládání účelu, které získáte v každé bance. Jedná se o velmi jednoduše získatelné půjčky bez ručení nebo nutnosti shánění ručitele. Musíte mít ale vlastní příjem a umět ho doložit buď potvrzením od zaměstnavatele, přes daňové přiznání, nebo výpis z účtu. Podobné bezúčelové půjčky jsou k dispozici i při nebankovních subjektech, které je poskytují i bez zbytečných dokladů.

Nejprve k těm bankovním, které mají lepší podmínky pro splacení, ale těžší na získání. I když se zdá, že banky jejich půjčí každému, bezúčelové spotřebitelské úvěry nejsou jen tak snadno získatelné jak se zdá. Kromě potvrzení o platu musíte mít i čistou finanční minulost a být bez neuhrazených závazků po splatnosti. Také se na schválení čeká několik dní. Za to získáte odměnu v podobně úroku od 10 do 13 %, splatnost až na 7 let a limit do 500 000 korun.

Pokud si z nějakého důvodu nemůžete nebo nechcete půjčit v bance, tak úvěry na cokoliv jsou i v nabídce nebankovních subjektů. V podstatě jde o půjčky bez dokládání účelu s tím, že při určitých částkách není nutné dokladovat ani příjem. Pokud si půjčujete do 5000 Kč, vystačíte si jen s občanským průkazem a do hodiny můžete mít úvěr schválen. Pokud si chcete půjčit více, musíte již dokladovat příjem, případně si najít ručitele nebo ručení.

Úvěry na cokoliv od nebankovních společností

Nebankovní poskytovatelé půjček mají ale kratší splatnost, maximálně 48 měsíců a vyšší úroky, od 20% ročně vyšší. Pro ty, co mají zájem o více peněz, mohou banky i nebankovní poskytovatelé půjček oslovit úvěry se založením nemovitosti. Také jde o úvěry na cokoliv, avšak mají delší splatnost a díky založení nemovitosti i nižší úrok. U těchto půjček si ale dejte pozor zejména na to, abyste je uměli bez větších problémů splatit, protože přijít o střechu nad hlavou je špatné.

Žádejte o půjčku Ferratum online

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.