Kdy je konsolidace půjček bez registru řešením?

Pořídili jste si více úvěrů a již je nestíháte splácet?  Bojíte se, že budete muset vyhlásit osobní bankrot nebo že na vás přijde exekutor? Neztrácejte hlavu – nejste první ani poslední, kdo se v takové situaci bez vlastního zavinění ocitl. Řešením může být konsolidace půjček, tzn. nová zastřešující půjčka, díky které splatíte předchozí úvěry a kterou budete schopni splácet. A jak takovou půjčku vybrat?

Pokud jste se již dostali do potíží se splácením, budete mít nejspíš zájem o tzv. konsolidaci půjček bez registru, tedy o nebankovní půjčku, kterou lze získat i se záznamem v registru dlužníků. Nebankovní půjčku musíte vybírat opatrně, protože se na trhu pohybuje mnoho predátorů, se kterými si není radno začínat. Z nabídky seriózních společností pak vybírejte podle dvou základních údajů: výše RPSN (úrok + všechny poplatky) a možná délka splácení. Pokud si vyberete správně, můžete získat dokonce i lepší podmínky než v leckteré bance.

Důkazem je například Hypopůjčka od společnosti TGI Money a.s., která je ke konsolidaci půjček bez registru velmi vhodná. Její předností je velmi nízký úrok a možnost protáhnout splácení až na 20 let, čímž se výše jednotlivých splátek sníží na přijatelnou výši. Schválně si zkuste nastavit parametry své půjčky na úvěrové kalkulačce.

Hypopůjčka je nebankovní půjčka bez doložení příjmů, tzv. americká hypotéka, u které ručíte nemovitostí. Tato nemovitost ani nemusí být ve vašem vlastnictví, stačí, když se s majitelem dohodnete. Žádost o půjčku můžete vyplnit online a neplatíte přitom žádné poplatky předem za její vyřízení. Sjednat ji lze navíc velmi rychle – již do 24 hodin se dozvíte, zda vám Hypopůjčka byla předběžně schválena. Peníze vám přijdou na účet nejpozději do 14 dnů od podpisu smlouvy. Zároveň se nemusíte nijak obávat, že jste naletěli – společnost TGI Money a.s. se na zdejším trhu pohybuje již dlouhodobě a zakládá si na svém vstřícném a férovém jednání. O tom ostatně svědčí i zkušenosti jejích zákazníků.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.