Úvěry pro živnostníky

Pokud sháníte peníze na podnikání, úvěry pro živnostníky Vám mohou situaci usnadnit. Tyto typy úvěrů jsou určeny právě podnikatelům na jejich obchodní činnost a rozvoj podnikání a původu známe takové bankovní půjčky, nebankovní půjčky a úvěry ze Komerční banky. Každý typ se v něčem odlišuje a ne vždy můžete pokládat jen jeden za nejvýhodnější. Odlišují se totiž v podmínkách, omezeních a rychlosti získání.

Pokud hovoříme o bankovních půjčkách, úvěry pro živnostníky mají v bankách jasné místo. Banky poskytují takové půjčky až do výše 200.000 Kč v případě dostatečné bonity. Na získání peněz je třeba mít i dostatečné daňové přiznání, čili prokázat příjem. Kromě toho si Vás banka ověřuje v registrech, takže musíte mít dobrou finanční minulost. Odměnou je úrok kolem 7-8 procent a bezúčelové úvěr, který můžete využít k rozvoji Vašeho podnikání.

Začínáte podnikat? Potřebujete finance? Další informace o půjčkách pro podnikatele http://www.nebankovni-pujcky-ihned.cz/pujcka-zacinajici-podnikatele/

Nebankovní úvěry pro živnostníky jsou jako už asi všichni víme, získatelné snadněji. Živnostníkům stačí předložit buď výpis z účtu za poslední tři měsíce nebo jen potvrzení z daňového úřadu o tom, že nejsou dlužníky na dani. Nebankovní společnosti Vám ale půjčí za úrok od 15 do 20 % což je výrazně více než v bance a také na kratší dobu, maximálně do 48 měsíců. Pokud chcete větší sumu peněz než jen pár tisíců, musíte si připravit buď ručitele nebo i založit nemovitost.

Komerční banka je státní instituce, která se na úvěry pro živnostníky specializuje. Poskytuje buď přímo peníze nebo záruky pro komerční banky. Můžete si zde vzít úvěry pro živnostníky se splatností do 3 let na provozní náklady nebo investiční úvěr, který má splatnost až 10 let a slouží na investice dlouhodobějšího charakteru. Problémem je delší vybavení a náročnější dokladování účelu a příjmu podnikání, výhodou nízký úrok od 5 %.

Žádejte o půjčku Ferratum online

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.