Půjčky přes telefon

Pro menší částky slouží k vypůjčení si i půjčky přes telefon. Tento oblíbený způsob, jak si vzít úvěr, je zejména u nebankovních společností. Princip půjčky je velmi jednoduchý a pro klienta pohodlný.

Není třeba nic vyplňovat, s nikým se setkávat, nikam chodit, stačí jen zvednout telefon a zavolat na příslušnou telefonickou linku. O vše ostatní se již postarají za Vás a vy si počkáte jen na vyplacení peněz. Jako takový postup funguje a jaké jsou podmínky?

Na to, abyste mohli získat půjčky přes telefon, není nutné shánět ručitele dokladovat Váš příjem a nemusíte ani dokladovat, jak jste peníze použili, protože jde o bezúčelové úvěry. Jako první je třeba si najít poskytovatelů těchto půjček, kteří například inzerují v novinách nebo na internetu.

Snažte se však vyhnout podezřelým Audiotextové číslům, protože už jen volání je dražší než běžný hovor. Větší nebankovní společnosti nabízejí dokonce telefonické linky zdarma.

Postup k získání takového úvěru je jednoduchý. Stačí zavolat na telefonickou linku, která je k získání půjček určená a nadiktovat operátorovi na druhé straně své osobní údaje jako jsou jméno, příjmení, adresa a jiné údaje ohledně získání úvěru, taktéž i výši úvěru, o jaký žádáte a počet splátek, čili délku splatnosti. Dokladování příjmu nebo potvrzení o tom, že jste zaměstnáni, není nutné. Pak už jen stačí počkat na schvalovací proces a jeho výsledek.

Půjčky přes telefon bývají schváleno většinou skoro každému, protože jde o nebankovní úvěry bez dokládání příjmu a prohledávání registrů. Na úvod si můžete půjčit jen do 50 Kč na 14 dní, postupem času se tyto hodnoty zvyšují až do limitu cca 400 Kč na 6 měsíců.

Úroková sazba těchto půjček je kolem 20 procent ročně a jde o bezúčelové úvěry. Peníze můžete mít vyplaceny do 24 hodin od žádosti o úvěr, takže se jedná o expresní půjčky.

Žádejte o půjčku Ferratum online

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.