Rychlá půjčka přes internet

Pokud potřebujete peníze a chcete si je vybavit pohodlně, řešením je rychlá půjčka přes internet, kterou poskytují většinou nebankovní společnosti. Některé banky již také začali s tím, že umožňují o požádání úvěru i online formou, dokonce i celý proces vyřízení půjčky už probíhá jen přes počítač, avšak existují určité časové rezervy a také několik překážek k tomu, aby se jednalo o opravdu rychlé půjčky, které byste mohli mít schváleny ještě týž den.

U bankovních půjčkách se jedná spíše o internetové banky, které se takovým produktem přišly na trh jako první. Na vybavení však potřebujete mít v dané bance buď účet nebo dokladovat bance svůj příjem a mnohdy se to nedá jen elektronicky, ale třeba poslat potvrzení poštou nebo zajít osobně na pobočku. Charakterově jde o bezúčelové spotřební úvěry, které mají úrok kolem 10 %, což je docela výhodná podmínka, ale vyřízení úvěru je opravdu náročné.

Naproti tomu, nebankovní rychlá půjčka přes internet má výhodu v tom, že na její získání Vám stačí jen doklad totožnosti. Nejprve si najdete webovou stránku poskytovatele takových úvěrů, pak si zvolíte v elektronickém formuláři výši půjčky, maximálně do 10000 Kč. Vyplníte už jen své osobní údaje a formulář odešlete. Půjčit si můžete na poprvé méně, většinou do 1500 Kč, po určitém čase, kdy budete klientům déle, se limit zvýší. Splatnost je na úvod 14 dní.

Maximální splatnost dosahuje několik měsíců, obvykle 6. Úroková sazba je od 15 do 25 procent, což velmi závisí na nebankovní společnosti. Rychlá půjčka přes internet má výhodu i v tom, že schvalovací proces většinou nezahrnuje prohledávání registrů, což ocení klienti, kteří mají nějaké finanční problémy. Peníze můžete použít jakkoli, není třeba dokladovat účel a velkou výhodou je, že díky online komunikaci trvá schválení a vyplacení jen pár hodin.

Rychlá půjčka přes internet – online žádost

Žádejte o půjčku Ferratum online

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.