Rychlé nebankovní půjčky

Mezi rychlé nebankovní půjčky patří takové typy úvěrů, které vyřídíte do pár hodin, nebo ještě týž den, kdy jste o peníze požádali. Podle toho, jakou formou Vám budou peníze vyplaceny a za jakým účelem, známe půjčky bezúčelové a účelové. Mezi bezúčelové patří půjčky přes internet, přes telefon, přes SMS nebo klasicky vyřizovány osobním setkáním s obchodním zástupcem v regionální pobočce či u Vás doma. Existují ještě i účelové úvěry.

Typickým představitelem pro účelové a rychlé nebankovní půjčky je nákup na splátky. Pokud si jdete koupit do obchodu například s elektronikou menší věc v hodnotě do 500 Kč, stačí Vám na nákup na splátky pouze občanský průkaz, druhý doklad totožnosti a podat žádost. Není třeba dokladovat příjem. Do půl hodiny Vám splátková společnost úvěr schválí, koupíte zboží bez zaplacení v hotovosti a pak s úrokem do 20 % můžete úvěr splácet až do 48 měsíců.

Mezi půjčky, které dokážete vyřídit velmi rychle a zároveň není třeba nijak se vázat podle účelu, patří klasické nebankovní úvěry. Setkáte se například s obchodním zástupcem společnosti nabízející nebankovní půjčky u Vás doma nebo u něj na pobočce, sepíšete úvěrovou smlouvu, předložíte mu buď pouze doklad totožnosti, nebo i potvrzení o příjmu a do pár hodin máte úvěr schválen. Úrok je podobně jako v předešlém případě kolem 20 %, někdy i více, podle toho, jaká byla nabídka.

Rychlé nebankovní půjčky
martaposemuckel / Pixabay

Při této půjčce můžete také splácet dlouhodobě, až 60 měsíců a půjčit si umíte do 3.000 Kč bez ručitele. No mezi rychlé nebankovní půjčky patří i ty, které vybavíte neosobně, přes SMS, telefon nebo internet. Zde je úvěrový limit nižší, většinou do 10000 Kč a na získání peněz nepotřebujete žádné potvrzení. Vše vyřídíte z pohodlí domova a peníze Vám přijdou na účet nebo poštou v hotovosti. Doba splácení je maximálně 12 měsíců a úrok od 15 do 25 %.

Žádost o rychlé nebankovní půjčky

Žádejte o půjčku Ferratum online

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.