Krátkodobé půjčky

Mezi krátkodobé půjčky patří úvěry, které mají velmi krátkou dobu splatnosti. Toto je jejich výhoda a současně i nevýhoda. Vzhledem k tomu, že peníze vrátíte velmi rychle, obvykle již do 30 dnů, i přes vyššímu úroku v absolutních číslech tolik nepreplatí. Na druhou stranu, právě to, že musíte peníze rychle vrátit, občas způsobí problémy s půjčkami jako takovými a jejich úspěšným splacením zejména v době finanční krize ve Vašem rodinném rozpočtu.

Prvním typem takové půjčky je půjčka přes SMS. Jednoduše se na stránku zaregistrujete a pak si už po schválení registrace můžete zasláním specifického tvaru SMS zprávy vyřídit půjčku kdykoli to budete potřebovat. Takové půjčky poskytují nebankovní subjekty, které najdete v inzerci na internetu a na jejich webové stránce se nachází elektronický formulář. Úroková sazba je obvykle kolem 25 %, půjčky jsou bezúčelové a splatnost je 30 dní.

Mezi krátkodobé půjčky patří i půjčky přes telefon. Na to, abyste tuto půjčku získali, stačí, když telefonicky kontaktujete nebankovní subjekt, operátorovi nadiktujete své údaje a pak už jen počkáte na schválení půjčky. podobně jako při prvním případě i zde jde o půjčku na menší částku, většinou do 15000 Kč, při maximální splatnosti 60 dní a úrok je také dost podobný. Půjčku můžete použít na cokoliv bez nutnosti dokladovat trvalý příjem.

Velmi oblíbené jsou i krátkodobé půjčky přes internet, které můžete nalézt také u nebankovních společností. Vyplněním online formuláře a jeho odesláním je to nejpohodlnější způsob, jak získat peníze. Nemusíte nikam chodit, nikde čekat a s nikým se setkávat. Úroky i doba splatnosti jsou podobné jako u předešlých případech, také se jedná o bezúčelové půjčky a nemusíte vůbec prokazovat svůj příjem. Výhodou je, že jejich vyřídíte do pár hodin a peníze máte hned doma.

Zažádejte o krátkodobé půjčky až do výše 166 000 Kč

Žádejte o půjčku Ferratum online

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.