Online půjčka pro nezaměstnané

Nejpohodlnější je půjčit si přes internet a víte, že je i online půjčka pro nezaměstnané? Jde totiž o takový typ půjčky, při kterém po Vás nebude poskytovatel úvěru požadovat žádné potvrzení o zaměstnání ani o příjmu od zaměstnavatele. Tyto půjčky ale neposkytuje leckdo, jedná se spíše o menší nebankovní subjekty, které se zaměřují na tento typ úvěrů kvůli jejich výhodnosti. Tyto půjčky mají totiž poměrně vysoký úrok, obvykle od 20 do 30 %.

Protože však online půjčka pro nezaměstnané je krátkodobým mikroúvěrům, v absolutních číslech to není tak hrozivé. Půjčit si umíte od nebankovky jen menší částku peněz, řádově několik tisíc Kč, většinou do 3000 až 4000 Kč a maximálně pár měsíců. Na úvod přitom platí, že jako novému zájemci Vám nebankovní společnosti půjčí jen do 1500 Kč a na 14 až 31 dní a až po splacení tohoto úvěru se postupně zvyšuje úvěrový limit tak prodlužuje splatnost.

Online půjčky rychle
PublicDomainPictures / Pixabay

Online půjčka pro nezaměstnané

K takové půjčce se dostanete poměrně jednoduše. Nejprve si musíte například na internetu najít poskytovatelů online půjček. Pak si zjistěte u každého, jaké podmínky musíte na získání peněz splnit. Hledejte půjčky, u kterých není třeba dokladovat příjem ani jiné potvrzení o zaměstnání, kde se nenahlíží do úvěrových registrů, Neprohledává se registry sociálního pojištění a podobně. Pak stačí jen vyplnit online formulář s žádostí o úvěr.

Většinou do pár hodin proběhne schvalovací proces a většinou ještě týž den podepisujete úvěrovou smlouvu a můžete získat peníze prakticky do 24 hodin. Díky tomu je online půjčka pro nezaměstnané velmi rychlým řešením i v problémové situaci. Úvěr je bezúčelový, čili není potřeba dokladovat, jak jste peníze použili a na co jste je utratili. Výhodou je také velmi rychlé vyřízení, to, že Vám vlastně stačí jen OP a dostupnost úvěru.

Online žádost o půjčku pro nezaměstnané

Žádejte o půjčku Ferratum online

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.