Výhodné úvěry

Pokud si chcete půjčit a máte zájem pouze o výhodné úvěry, měli byste se obrátit na banky, které nabízejí nejnižší úrokové sazby na trhu. Pro ty, co ale mají problém s doložením příjmu nezbývá občas nic jiného, ​​jen to zkusit i s nebankovními subjekty. Tam jsou ale úroky již mnohem vyšší a podmínky pro splacení o to těžší, na druhou stranu, půjčky získáte poměrně jednoduše a rychle i bez namáhavého dokládání. Jaké typy úvěrů tedy upřednostnit?

Pokud máte zájem o výhodné úvěry z bank, nejvýhodnější běžné půjčky jsou účelové spotřební úvěry. Takové půjčky si můžete pořídit například na koupi auta, rekonstrukci bytu, na zavedení plynu nebo jiný účel, který je jasně bankou podmíněn. Úroky se v tomto případě pohybují pod 10 % ročně, což je bez dodatečného ručení ručitelem nebo nemovitostí i docela přijatelné. Maximálně můžete získat do 20.000 Kč a dobu splatnosti od 1 do 7 let.

Výhodné úvěry od nebankovních společností

Pokud si už musíte půjčit od nebankovní společnosti, raději volte menší částku na půjčení. Do této kategorie patří půjčky krátkodobé, které sice mají vysoký úrok i kolem 25 %, avšak protože si je půjčujete jen na kratší dobu, obvykle na měsíc či dva, až tak moc nepreplatia. Jejich nevýhodou je ale omezený úvěrový limit, většinou maximálně několik tisíc korun. Není to tedy trvalé řešení nepříznivé finanční situace, spíše jen jakási dočasná finanční injekce.

Pokud uvažujete o pořízení si nemovitosti, mezi výhodné úvěry rozhodně patří bankovní hypotéky. Ty získáte jako běžnou účelovou hypotéku, americkou bezúčelovou hypotéku nebo také jako hypotéku bez dokládání příjmu. Jde o dlouhodobé úvěry, které mají úroky od 4 do 7 % v závislosti na banky a Vaší bonity. Mezi nejvýhodnější patří hypoteční úvěr pro mladé, který poskytuje bonus na prvních 5 let placení ve formě snížení úroku o 3 %.

Žádost o výhodnou půjčku od Providentu

Žádejte o půjčku Ferratum online

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *