Půjčky na exekuce

Pokud máte problémy s exekutorem a dluhy, řešením jsou půjčky na exekuce. Charakterově jde o takové půjčky, které Vám mohou být vyplaceny v hotovosti, mají dlouhodobější splatnost, jsou dostupné i pro problémové klienty a nemusíte nikomu dokladovat účel použití peněz. Tyto všechny vlastnosti splňují na našem finančním trhu jedině nebankovní hotovostní půjčky. Jejich výhodou je, že si je vybavíte poměrně rychle a jednoduše, nevýhodou zas podmínky.

Pro získání této půjčky potřebujete, aby Vás nebankovní společnost nezkoumala v úvěrových a jiných registrech, čili aby Vám poskytla půjčku i v nelichotivé situaci. Některé půjčky vyžadují dokladování příjmu, jiné ne, záleží to na konkrétním poskytovateli. Pokud si chcete takto půjčit, stačí kontaktovat regionálního zástupce nebankovní společnosti a dohodnout si schůzku, kde přineste doklady totožnosti. V případě, že potřebujete více peněz, je nutné ručit za úvěr.

Většinou jde o ručení ve formě nemovitosti. Půjčky na exekuce do 25 000 Kč ale většinou ručení nepotřebují, získáte jejich při úroku od 15 do 25 % a na dobu do 36 měsíců. Jsou také bez dokládání účelu využití peněz.

Pokud si chcete půjčit do 100 000 Kč už je nutné ručení ručitelem, při půjčkách přesahujících tuto hranici mohou některé nebankovní společnosti chtít i ručení nemovitostí. Když ale ručíte nemovitostí, máte možnost získat lepší úrok.

Půjčky na exekuce, které jsou založeny nemovitostí, mají kromě nižšího úroku i delší dobu splatnosti, většinou do 84 měsíců. Když Vám již tento úvěr schválí, můžete se dohodnout přímo na vyplacení exekutora nebo dluhů, nebo na vyplacení hotovosti přímo do rukou. Tehdy pak rozhodujete o tom, kam peníze použijete, jen Vy.

Co se týče doby vybavení, pokud není nutné ručení nemovitostí, k penězům se můžete dostat do 24 nebo maximálně 48 hodin.

Žádejte o půjčku Ferratum online

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.