Úvěry na podnikání

Úvěry na podnikání slouží živnostníkům a podnikatelům na to, aby dokázali ať už nastartovat své podnikatelské aktivity nebo profinancovat nějaké své podnikatelské závěry i po letech podnikání. Podle druhu zdrojů známe takové úvěry bankovní a nebankovní. Kromě klasických komerčních bank se jim věnuje GE Money Bank. Tyto specifické formy financování mají podnikatelům významně usnadnit život a podnikání.

GE Money Bank poskytuje jako pomoc jednak úvěry a jednak záruky za úvěry. Záruky za úvěry slouží pro komerční banky, které mají přísnější kritéria schválení úvěrů pro podnikatele a jsou určeny pro ty , kteří nemají dostatečné vlastní záruky nebo nejsou pro banku dostatečně bonitní. Vlastní úvěry jsou se splatností od 3 do 10 let a s úrokem již od 5 procent, podle toho zda se jedná o úvěr na investice nebo financování provozu.

Komerční banky poskytují specifické úvěry na podnikání až do výše 200.000 Eur, což ale závisí na vaší bonity. Na to, abyste dostali úvěr, musíte předložit výkaz ztrát a zisků za minulý rok nebo daňové přiznání. Je také nutné, abyste již jistou dobu podnikali , minimum je rok. Po splnění všech podmínek v dokládání a příjmu můžete mít úvěr schválen do několik dnů s tím, že podnikatel dostane o něco lepší úrokovou sazbu než je běžný úrok.

Nebankovní společnosti nabízejí pro podnikatele také úvěry na podnikání, ale ve většině případů to nebývá jako speciální produkt. Většinou jde o bezúčelové úvěry s doložením příjmu nebo nutností založit nemovitost. Tyto úvěry však mají vyšší úrok než bankovní. Nejlepší je navštívit co nejvíce poskytovatelů půjček, zajít do co nejvíce bank a dát si udělat konkrétní nabídky podle vaší situace. Vše pak dobře zvažte a porovnejte si je.

Úvěr na podnikání od GE Money Bank

GE_banner_630x400.png

Žádejte o půjčku Ferratum online

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *