Půjčka pro nezaměstnané ihned

Půjčka pro nezaměstnané ihned v sobě spojuje dvě vlastnosti – poskytuje se totiž, aniž žadatel musel předložit potvrzení od zaměstnavatele o výši příjmu nebo jiný druh dokladu o příjmu a zároveň má vlastnosti rychlé půjčky, která se poskytuje téměř okamžitě po schválení žádosti. Na našem trhu tento úvěrový produkt nabízejí nebankovní subjekty, které na rozdíl od bankovních nepotřebují ke schválení půjčky tolik dokladů a tolik času.

Nejprve si řekněme něco o půjčce pro nezaměstnané ihned z hlediska toho, kdo ji nabízí a za jakých podmínek. Hodně nebankovních společností nabízí půjčky bez dokládání příjmu a v rámci toho se tedy může člověk, který přišel o práci, dostat k penězům. Zároveň s tím ale třeba říci, že se jedná o menší částky, které se takto půjčují a ručení je formou směnky, čili nemusíte shánět ručitele. Dá se půjčit i více peněz, ale je třeba založit nemovitost.

Pokud však potřebujete peníze velmi rychle, takříkajíc ihned, založení nemovitosti to samozřejmě prodlužuje a tak nám zbývá jen možnost půjčit si peněz méně, řádově je to od 500 do 15000 Kč, závisí to na konkrétní nabídky. Pokud chcete peníze mít do pár hodin v ruce, nejlepším způsobem je osobní setkání se zástupcem nebankovní společnosti, který vám ihned po podpisu úvěrové smlouvy ví vyplatit půjčenou hotovost přímo do rukou bez zdržení.

Půjčka pro nezaměstnané ihned vyplácena ve formě hotovosti je i formou založení věci v zastavárně. V obou případech jde o kratší splatnost půjčky, řádově v několika týdnech. Zatímco při nebankovky půjčku měsíčně splácíte s jistým úrokem, do zastavárny musíte donést najednou celou hotovost, co jste si půjčili i spolu s poplatkem za půjčení, což je také jistá forma úroku. Nejlepší je jít do více zastaváren, zjistit podmínky a nejlepší nabídku brát.

Žádejte o půjčku Ferratum online

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *