Půjčky na počkání

Pokud máte zájem o rychlé peníze, půjčky na počkání jsou ideální volbou. Jde o úvěry z nebankovních firem a splátkových společností, které víte vybavit jen s občanským průkazem bez potřeby jiných dokladů a schválení půjčky netrvá déle než hodinu.

Podle toho, zda chcete mít peníze na konkrétní účel, nebo s nimi chcete volně disponovat, známe tyto půjčky bezúčelové a účelové. V prvním případě jde o klasické nebankovní hotovostní rychlé půjčky.

Získáte je velmi jednoduše tak, že navštívíte regionální kancelář nebankovní a úvěrování společnosti, vyplníte přímo s pracovníkem pobočky žádost o úvěr, tento formulář odešle hned do centrály společnosti a do půl hodiny máte výsledek schvalovacího procesu. Pokud Vám peníze nebankovní společnost schválila, můžete podepsat úvěrovou smlouvu a dostanete peníze ihned na ruku.

Takto si můžete půjčit do 20 000 Kč bez ručení, do 36 měsíců, s úrokem kolem 25 %.

Půjčky na počkání až do výše 166 000 Kč

Podobně poskytují půjčky na počkání i v některých finančních stáncích velkých řetězců a obchodů. Pokud si potřebujete půjčit větší částku, na získání je třeba přinést i výpis z účtu nebo potvrzení o příjmu a tehdy je možné si půjčit i 166 000 korun a na delší období, například na 60 měsíců.

Pokud si chcete půjčit na konkrétní zboží, například jdete nakupovat do prodejny elektro nebo podobně, lepší volbou je úvěr na nákup ze splátkové společnosti.

Jedná se o účelový úvěr, který vyřídíte podobně jako bezúčelové půjčky na počkání. Do jisté částky Vám stačí jen OP a nadiktováním osobních údajů pracovníkovi na pobočce obchodu, který má na starosti splátkový prodej.

Do hodiny si můžete v případě schválení zboží odnést bez zaplacení v hotovosti z vlastních peněz a domů Vám poštou přijde splátkový kalendář. Výhodou je delší splatnost, až do 48 měsíců, žádné poplatky a lepší úrok kolem 15 procent.

Půjčky na počkání od Providentu

Žádejte o půjčku Ferratum online

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.