Půjčky online pro nezaměstnané

Půjčky online pro nezaměstnané jsou forma financování, která v sobě spojuje moderní vybavení půjček přes internet a zároveň nedokladovaní příjmu. Pokud někdo přijde o práci, je to vždy velmi těžký moment v životě. Začnou se hromadit pohledávky a ne vždy může stačit člověku podpora v nezaměstnanosti. Pokud nemá předem odložené peníze, tak například najít práci přes agenturu, jejíž by zaplatil za zprostředkování, může být neřešitelný problém.

Půjčky tohoto druhu banky neposkytují, protože ty si vás dokonale prověří nejen po stránce úvěrového registru, ale zejména budou požadovat potvrzení od zaměstnavatele o výši vašeho příjmu. Proto jedinou cestou je půjčit si z nebankovky. Půjčky online pro nezaměstnané jsou vlastně ty, kde není třeba kromě údajů z vašeho občanského průkazu nic jiného na vybavení. Jsou to půjčky v menší částce do několik tisíc korun, s kratší dobou splatnosti 12 měsíců.

Na vybavení vám stačí navštívit webovou stránku poskytovatele takové půjčky, vyplnit údaje o sobě a pak už jen počkat, když se vám ozvou telefonicky nebo mailem. Přístup pak k podpisu úvěrové smlouvy, která je spojena většinou se směnkou a peníze můžete dostat na účet nebo v hotovosti. Mnoho nebankovních společností si ale prověřuje svých klientů přes úvěrový registr. Pokud máte nějaké prodlení například se splátkou za auto, nastává problém.

Existují však i půjčky online pro nezaměstnané a zároveň bez nahlížení do registru. Při takových půjčkách jsou ale úroky ještě vyšší, nezřídka od 15 do 20 procent ročně.

Tip pro žadatele: Když si však již nutně potřebujete půjčit, využijte tyto peníze na něco prospěšné pro svou další kariéru, například na rekvalifikační kurz nebo ještě lépe zprostředkování práce v zahraničí. Rychle si tak vyděláte na vrácení úvěru. Podobně jako jinde, dejte si udělat více nabídek a ověřte si je.

Vyzkoušejte novou půjčku online

Žádejte o půjčku Ferratum online

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.