Půjčky na vyplacení dluhůPokud si například chcete konsolidovat dluhy, existují půjčky na vyplacení dluhů a díky nim se zbavíte několika splátek, které nahradíte jednou. Principem je tedy buď si snížit to, co měsíčně platíte, nebo zlevnit dohromady to, co na úvěrech přeplatíte.K takovým účelům se nejvíce využívají úvěry, které víte založit nemovitostí a díky tomu získáte lepší úrok. To je v konečném důsledku zlevnění úvěru a díky delší splatnosti i snížení měsíční splátky.

K získání úvěru od banky, který by byl založen nemovitostí potřebujete dokladovat příjem nebo výpis z účtu, na který Vám chodí výplata. Při americké hypotéce je možné získat až do 70 % z tržní hodnoty zastavené nemovitosti. Existují i ​​americké hypotéky bez toho, abyste museli dokladovat příjem, pak si ale víte půjčit jen do 50 %. Obecně je však výhodnější a lepší vědět příjem doložit, díky tomu získáte úrok již od 6 až 7 procent.

Půjčky na vyplacení dluhů od nebankovních společností

Pokud máte problém s doložením nebo Vás banka již odmítla, je možné se obrátit i na nebankovní společnosti. Půjčky na vyplacení dluhů poskytují i ty, ale musíte počítat s vyšším úrokem až kolem 15 %, i když založíte nemovitost. Je to daň za to, že získáte půjčku bez otázek, čili nemusíte dokladovat příjem, Neprohledává se registry a nezjišťuje se, jakou máte historii nebo přítomnost z hlediska financí a jde o bezúčelové úvěry – nedokládal použití peněz.

Podobně jako u bankovních úvěrů se založením nemovitosti, i zde si umíte vybavit dost dlouhou splatnost úvěru, od 10 do 20 let. Při bankách je to možné prodloužit až na 30 let a tak si splátku takovéto půjčky na vyplacení dluhů snížit ještě více.

Samozřejmě, pro tento účel se dají použít i jiné typy úvěrů, například spotřební bezúčelové úvěry z bank nebo hotovostní půjčky od nebankovní společnosti, avšak jejich výhodnost vzhledem k vyšší úroky je pro tento účel sporná.

Štítky: , ,

Příspěvek nemá žádný kometář.

Přidejte odpověď