Půjčka na splacení úvěrů

Půjčka na splacení úvěrů je výhodná tehdy, když si jí dokážete splatit drahé úvěrů jednomu levným. Nezbytná je samozřejmě v případě, když se blíží datum splatnosti jiných půjček nebo úvěrů, které již už nemůžete měsíčně platit nadále. Tehdy je nejlepší sednout si k tomu s střízlivou hlavou a vypočítat, kolik potřebujete na vyplacení starých dluhů. Pak je třeba se obrátit na poskytovatele půjček a půjčit si takovou částku tak, abyste měsíčně platili méně.

Pokud máte nějaké problémy a máte špatný záznam v úvěrovém registru, potřebujete půjčku na splaceny úvěrů bez nahlížení do registru. To je případ pro nebankovní společnosti, které tyto půjčky poskytují, sporná je ale jejich výhodnost, protože v tomto případě je úrok pravděpodobně vyšší než vaše dosavadní závazky. Pokud si však chcete snížit splátku i za tuto cenu, musíte mít delší dobu splatnosti. Kalkulujte ale i s případnými poplatky za splacení starých dluhů.

Pokud nemáte ještě nějaké resty a máte i trvalý příjem, nejlepší je se obrátit na banku. Bankovní úroky jsou nižší než nebankovní a tak je dost velká šance, že se vám podaří získat výhodné podmínky. Při založení nemovitosti a požádáni o hypoteční bezúčelovou půjčku, čili americkou hypotéku, získáte produkt, jehož úroková sazba bude do 6 procent, zároveň máte delší dobu splatnosti a snížíte si tím nejen úroky na půjčkách, ale i svou měsíční splátku.

Výhodným řešením je právě proto banka. Musíte ale počítat s tím, že bude chvilku trvat, než úvěr dostanete. Půjčka na splacení úvěrů ale v tomto případě opravdu má smysl i v tom, že její úročení je nejen menší než při nebankovních dluzích, ale i menší než u spotřebitelských úvěrech z banky. Zároveň si tak také sjednotíte splátky do jedné. Založit nemovitost však lze i při nebankovních půjčkách, tato záloha by vám i při nich měla snížit úroky splátky.

Žádejte o půjčku Ferratum online

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.